Windows 10 Türkçe Lisans Anahtarları ve Fiyatları

İstediğiniz sekmeleri seçebilir ve yalnızca bu sekmelerle ilgilenebilirsiniz. Önemli bilgi ayarları ve bildirimler tek bir alanda bulunur. Ayrıca bu sistemde virüs tehditlerine ve dikkat dağıtan dosyalara karşı engelleyici özellik bulunur. Bu sayede aradıklarınızı daha hızlı ve güvenli bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Daha az kullandığınızı küçük sekme olarak, daha çok kullandığınızı büyük sekme olarak ayarlayabilirsiniz.


1win aviator

Ayrıca, müşterilerin yorumlarını okuyup gerçek deneyimlerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Microsoft’un kendini yenileyerek her sene geliştirdiği kaliteli seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Hem üretkenliği hem de enerji verimliliğini ön planda tutan Windows 10 Pro özellikleri ile öne çıkar.

iPhone 15 Pro’nun “O Nasıl Kamera?” Dedirten Yüksek Kaliteli Rend…

Sistem, üstün performansın yanı sıra yüksek güvenilirliğiyle de dikkatleri çeker. Dayanıklı yapısı ve pil tasarrufu sayesinde daha keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Sistem, yeni teknolojilerle zarif tasarımları bir arada buluşturan uygulamalarıyla hem ihtiyacınıza hem de zevkinize hitap eder.

Konuyu araştırmak yerine ukala bir cevap vermeyi tercih etmişsiniz. Yukarıdan lisans anahtarınızı seçtikten sonra, başlat menüsünden “komut istemi” programı arayın. Daha sonra komut istemine sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seçin. Neyse çok uzatmadan nasıl ücretsiz windows 10 lisanslanır gösteriyorum.. Tüm dosya saklama seçeneklerinizi düzenledikten sonra Windows 10 yüklemesine hazır hâle geleceksiniz. Son adımda basitçe yükle butonuna tıklayın ve Windows 10 yüklemesini başlatın 1win.

Adım #9: Etkinleştirme sekmesine girin ve Windows 10 sürümünü etkinleştirin.

Bu bilgisayar, Windows 11 çalıştırmak için en düşük sistem gereksinimlerini karşılamıyor. Bu gereksinimler, daha güvenilir ve daha kaliteli bir deneyim sağlamaya yardımcı olur. Windows 11’in bu bilgisayara yüklenmesi önerilmez ve uyumluluk sorunlarına neden olabilir.

 • Fakat hâlâ resmi Windows 7 ve 8 sahipleri için ücretsiz yükseltme yapabilecekleri bir arka kapı bulunuyor.
 • Verileri ÅŸifreleyip güvenliÄŸinizi artırabilirsiniz.
 • Bilgisayarlar ilkokul, ortaokul ya da lise düzeyinde öğrenim gören öğrenciler için de benzer ÅŸekilde zaruri bir ihtiyaçtır.
 • Bilgisayarların kullanım trendi günden güne artış gösterir.
 • Daha önceki tüm Windows sürümleri gibi Windows 10 da lisanslı bir iÅŸletim sistemidir.
 • Her evin olmazsa olmazı haline gelen bilgisayarlar, geliÅŸen teknolojiyle birlikte yeni sürümleri de beraberinde getirir.

Cihazınızı tehlikeli site ve dosyalardan koruyan denetim özelliği de vardır. Microsoft, cihazınızın sizi tanıması ve onaylaması için yüz tanıma, PIN ve parmak izi özellikleri geliştirir. Ayrıca bu işletim sistemi, ilginize ve ihtiyaçlarınıza göre üretilir. Sol alt köşede bulunan başlat menüsü, tüm uygulamaları ve dosyaları rahat bir şekilde görmenize yardımcı olur. Karanlık alanlarda kullanmanız için de gece modu özelliği bulunur.

Halil Can Özdemir – E-Ticaret Web BiliÅŸim Hizmetleri

Ürünler, çizmek ve yazmak isteyen müşterilerine uygun dijital kalem özelliğine de sahiptir. Cihazlarda yazılım programına ait olan ve benzersiz sayısal kod barındıran Windows 10 Pro key bulunur. Bu özellik sayesinde ürünlerin yasal olduğunu anlayabilirsiniz. Cihazınızı tehlikeli uygulamalardan, sitelerden ve dosyalardan koruyan sistem ve tarayıcı denetim özelliği sayesinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Yeni teknolojiyle birlikte eşsiz bir şekilde üretilen bu sistem, müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır.

 • Merhaba ben yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum ama Windows fiyatlarını görünce açıkçası moralim bozuldu.
 • Microsoft, geliÅŸtirilen birçok yeni özellikleri ve uygulamaları sizin beÄŸeninize sunar.
 • Güvenlik özellikleriyle öne çıkan Windows 10 Pro’nun genel özellikleri ÅŸu ÅŸekildedir Yüksek hızlı performansa sahiptir.
 • Önemli bilgi ayarları ve bildirimler tek bir alanda bulunur.
 • Windows 10 Pro fiyat aralıklarıyla da bütçenize uygun seçenekler sunar.
 • Ä°nsanlar, bilgisayar tercih ederken hafıza, hızlılık ve kalite gibi özelliklere bakar.

Bu sayede elektronik cihazların evlerdeki ve iş yerlerindeki rolü de artar. Bilgisayarlar ilkokul, ortaokul ya da lise düzeyinde öğrenim gören öğrenciler için de benzer şekilde zaruri bir ihtiyaçtır. Özellikle üniversite öğrencileri okudukları bölüm her ne olursa olsun, öğrenim gördükleri süre boyunca bir bilgisayara ihtiyaç duyarlar. Windows 10 Pro, bu cihazlarda sıklık kullanılan işletim sistemlerinin başında gelir .

Deposunu FullediÄŸiniz Arabanız Gerçekten Daha Fazla mı Yakıt Tüke…

1-) Tarih ve saat ayarlarının doğru olduğundan emin ol. 2-) Başlat kısmına cmd yaz ve üstüne gelerek sağa tıkla. Terminal satırına sfc ⁄ scannow yaz ve ardından enter tuşuna bas. 3-) Bilgisayarını yeniden başlat ve sorunun çözüldüğüne emin ol. Eğer halen daha hata almaya devam ediyorsan farklı lisans kodlarını kullanarak tekrar denemelisin. Bunu göstermelisin.Ayrıca ukala cevap vermedim, en ufak bi ironiyi anlayamıyorsan bu senin sorunun..Kendine iyi bak ve kendini fazla üzme sevgiler..

 • Cihaz ayarlarınızı ve bildirimleri istediÄŸiniz gibi yönetebilirsiniz.
 • Öğretmenim öğrencilerimle çektiÄŸim fotoÄŸraflar vardı.
 • Microsoft’un resmi indirme sayfasına ulaÅŸtıktan sonra sayfanın ortasında “Download tool now” butonunu göreceksiniz.
 • Yüksek performans ve yeni teknolojiyle üretilen bu sistem bu sorunları engeller.

Bunlara ek olarak müzik dinleyebilir, ilginizi çeken videoları seyredebilirsiniz. Virüs tehditlerine aldırış etmeden keyifli vakit geçirebilirsiniz. İlgi ve ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli uygulamaları güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Desteklenmeyen Bilgisayara Windows 11 Nasıl Yüklenir?

Her evin olmazsa olmazı haline gelen bilgisayarlar, gelişen teknolojiyle birlikte yeni sürümleri de beraberinde getirir. Microsoft tarafından üretilen bu işletim sistemi oldukça hızlıdır. Eşsiz sürümü ve yazılımıyla dikkatleri üzerine çeker.

 • Windows 10 Pro, bu cihazlarda sıklık kullanılan iÅŸletim sistemlerinin başında gelir.
 • Karanlık alanlarda kullanmanız için de gece modu özelliÄŸi bulunur.
 • Windows 11 ’i yüklemeye devam ederseniz, bilgisayarınız artık desteklenmez ve güncelleÅŸtirmeleri alma hakkına sahip olamaz.
 • Müşteriler öncelikli olarak ürünlerin yüksek performansı olup olmadığını inceleyebilir.
 • Bu iÅŸlem biraz uzun sürecektir ve birkaç kere bilgisayarınız otomatik olarak yeniden baÅŸlatılacaktır.

Verileri şifreleyip güvenliğinizi artırabilirsiniz. Yolculuk sırasında bile masaüstünüzü bağlayabilir ve oturum açabilirsiniz. İstediğiniz uygulamaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, internete hızlı ulaşabilme imkanıyla oldukça popüler bir hale gelir. Böylece çok kısa sürede etkinleştirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yüksek hızı, kullanım kolaylığı, kullanışlı uygulamaları ve eşsiz yapısıyla Windows 10 Pro 64 bit oldukça popülerdir.

BMW M3 Jenerasyonları Drag Yarışında: Hangisi En Hızlı?

Windows 10 yükseltmesi her ne kadar teoride 2016 yılında son bulmuş olsa da pratikte hâlâ bu yükseltmeyi yapmanın oldukça kolay bir yöntemi bulunuyor. Buradaki tek zorunluluk ise orijinal bir Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemine sahip olmanız. Windows 10’un hâlâ problemleri olsa da Microsoft’un Windows 7 üzerindeki tüm desteği çekmesiyle beraber, Windows 10 birçok kullanıcı için bir tercih hâline gelmeye başladı.

 • Ä°stediÄŸiniz dosya ve uygulamalara baÅŸlat menüsüyle kolayca ulaÅŸabilirsiniz.
 • Trendyol, müşterilere sunulan yorumlar bölümünden ürün hakkında fikir edinmenizi saÄŸlayarak seçim yapmanızı kolaylaÅŸtırır.
 • Bunun yanı sıra yoldayken bile eriÅŸim kolaylığı saÄŸlar.

Oldukça gelişmiş işlemcilere sahip bu sistem geniş depolama alanına ve yüksek hızlı belleğe sahiptir. Bu sistem, güvenlik ve gizliliğinizin korunmasına önem verir. Cihazınızı tehlikeli sitelerden ve dosyalardan koruyan uygulama ve tarayıcı denetim özelliği sayesinde güvenli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sistem, cihazı başka bir cihazla sorunsuz bir şekilde eşleştirebilecek şekilde tasarlanır.

Son Yazılar

Fotoğraflarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflara efekt uygulayabilir, görüntülerin parlaklıklarını ayarlayabilirsiniz. Çizim uygulamasında istediğiniz şekilde tasarım yapabilirsiniz. Müşterilerin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur.

Merhaba ben yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum ama Windows fiyatlarını görünce açıkçası moralim bozuldu. Öğrenciyim de ama yine de çözemedim lisans işini. Anlaşılan KMS yazılımlarını kullanmaktaki tek riskin indirilen exe dosyasıyla bulaşabilecek virüsler olduğunu zannediyorsunuz. Msguides tam anlamıyla bir kapalı kutu, kime ait olduğu, bağlanan bilgisayarlara ve topladığı verilere ne yaptığı asla bilinmiyor. Siz 3 senedir kullanırken bütün verilerinizin başkalarının eline geçmiş olması mümkün. KMS yazılımlarıyla ilgili esas sorun da bu, virüsler değil.

Yüksek Güvenilirliğiyle Windows 10 Pro

Ofiste kullandığım 5 yıllık Ryzen X bilgisayarım Windows 11’in iÅŸlemci gereksinimini karşılamıyor. Cihazda TPM 2.0 olmasına raÄŸmen ve son sürüm BIOS güncellemesini yapmama raÄŸmen bu hatayı almaya devam ediyorum. Bu hatayı Rufus’un son sürümü ile aÅŸmak gayet kolay lakin ben herkesin rahatça uygulayabileceÄŸi resmi bir yöntem istiyorum. Windows 1.0, Microsoft’un MS-DOS adlı iÅŸletim sistemi üzerinde oluÅŸturduÄŸu grafik arayüz (GUI) içeren iÅŸletim sistemi ailesi Windows’un ilk sürümüdür.

 • Kurulum güncelleÅŸtirmeleri denetleyecek ve bu esnada yeniden baÅŸlayacak.
 • Geri Dön tuÅŸuna bastıktan sonra tekrar Windows 10’a dönebilirsiniz.
 • Açılan dosyalar veya uygulamalarla ilgilenmek Snap özelliÄŸi sayesinde keyifli bir hal alır.
 • Bu ürün anahtarı genellikle kuruma ya da satın alan bireysel müşteriye özeldir ve sadece ona ait Windows kopyası üzerinde etkinleÅŸtirilebilir.
 • Birçok farklı sekmeyi aynı anda ekranda tutan özelliÄŸiyle ilgilendiÄŸiniz iÅŸinizde size kolaylık saÄŸlar.

Lisans keyi girme işlemi yaptıktan sonra “slmgr /skms kms8.msguides.com” komutunu çalıştırarak KMS serverımıza bağlanmamız gerekiyor. KMS serverına başarıyla bağlandığınızda aşağıdaki mesajı alacaksınız. Kabul Et dedikten sonra kurulum size bir özet gösterecek. Burada Türkçe Windows 10 üstüne Türkçe Windows 11 yükseltme yaptığımız için her şeyin korunduğunu görebilirsiniz. Burada eğer temiz bir yükseltme istiyorsanız Saklanacakları değiştir diyerek istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz. Kabul Et deyip bir sonraki adıma geçin, tekrar güncelleştirmeler kontrol edilecek.

This entry was posted in 1WIN Bonus. Bookmark the permalink.

Comments are closed.